Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Hodnocení Heureka
100%, hodnoceno 1x

Dřevěný motýlek se stává v poslední době stále oblíbenějším módním doplňkem na mnoha svatbách, oslavách, plesech a i na jiných příležitostech. Díky dřevěnému motýlku budete jedineční a originální a zaručeně nikdy nesplynete s davem. Dřevěný motýlek se hodí jako stylový doplněk ke každému obleku.

Korek je nejen přírodní materiál, je navíc velmi ekologický. Získává se totiž loupáním kůry dubu korkového, a není tedy nutné strom kácet, pouze ho každých devět let oloupat, čímž se strom nepoškodí.

Přírodní materiály jsou oblíbeny pro svůj vzhled, originalitu a využití.

Výrobky ušité z korkové látky jsou lehké, příjemné na dotek a velmi dobře se udržují - stačí omýt vlhkým hadříkem, a je to. Navíc korek moc hezky voní.
Motýlek má nastavitelný, elastický pásek se sponou okolo krku. Díky tomu lze jednoduše regulovat jeho velikost tak, aby vždy perfektně seděl.

Každý kus je vzhledem k přírodnímu materiálu originální, barevné provedení se tedy může nepatrně lišit.

Velikost: 12 x 5,5 cm

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost