Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Dřevěný motýlek se stává v poslední době stále oblíbenějším módním doplňkem na mnoha svatbách, oslavách, plesech a i na jiných příležitostech. Díky dřevěnému motýlku budete jedineční a originální a zaručeně nikdy nesplynete s davem. Dřevěný motýlek se hodí jako stylový doplněk ke každému obleku.

Korek je nejen přírodní materiál, je navíc velmi ekologický. Získává se totiž loupáním kůry dubu korkového, a není tedy nutné strom kácet, pouze ho každých devět let oloupat, čímž se strom nepoškodí.

Přírodní materiály jsou oblíbeny pro svůj vzhled, originalitu a využití. Výrobky ušité z korkové látky jsou lehké, příjemné na dotek a velmi dobře se udržují - stačí omýt vlhkým hadříkem, a je to. Navíc korek moc hezky voní. Obohaťte svůj šatník tímto úžasným designovým kouskem.

Motýlek má nastavitelný, elastický pásek se sponou okolo krku. Díky tomu lze jednoduše regulovat jeho velikost tak, aby vždy perfektně seděl. 

Velikost: 12 x 5,5 cm

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost